Haberler

BRF Treyler Almanya GDP Sertifikasyon Test Başarısı

Soğuk zincir taşımacılığının öncü üreticilerinden BRF Treyler, Almanya’da yapılan GDP sertifikasyon testini başarı ile geçti.
 
GDP, Dünya Sağlık Örgütünün ilaç saklama ve taşıma kalitesini düzenleyen bir kalite standardıdır.
Almanya da uluslararası bağımsız sertifikasyon merkezinde 5 gün süren testlerde, iklimlendirme istasyonunda alınan BRF aracı 21 farklı noktasına yerleştirilen ısı sensörleriyle yapılan ölçümlerde yaz ve kış testlerini DIN 91323 standartları çerçevesinde başarı ile geçti Bu sertifika ile BRF marka frigorifik yarı römorkların tüm Avrupa’da standartlara uygun bir biçimde ilaç taşımacılığı yapılabileceği belgelenmiş oldu.


ATP mevzuatına uygun FRC sertifikalı üretimleri ile son kullanıcının ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmaya öncelik verdiklerini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ramazan, BRF’nin en ileri sandviç panel üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği ve kalitesi soğuk zincir taşımacılığında sağlam adımlarla ilerlemesini sağlıyor. “ dedi.

BRF Standart Frigorifik Treyler dışında dokuz farklı ürün ile soğuk taşıma sektörüne hizmet veriyor:
 
  1. Double Deck/Çift Kat Frigorifik Treyler
  2. Et Kancalı Frigorifik Treyler
  3. Duesseldorf-Yumurta Taşıma Aracı
  4. Multi Temp-Ara Bölmeli Frigorifik Treyler
  5. Çiçek Taşıma Aracı
  6. Frigorifik Kamyon Kasası
  7. Kayar Perdeli Frigorifik Treyler
  8. Side Doors / Çok Kapılı Frigorifik Treyler
BRF Treyler Panelleri endüstri standardı, en yüksek ısı yalıtım özelliğine sahip poliüretan malzemeden yapılan “sandviç” panellerdir. Fiberglas CTP levhalar arasında ‘’wet on wet’’ sistemi ile imal edilen sandviç panellerle üretilen BRF Frigorifik Treylerleri, ısı yalıtım kabiliyetleri, darbelere karşı dirençleri ve hafiflikleri ile soğuk taşımacılığın tercih edilen ürünleridir.Farma/GDP sertifikalı araçların ilk 6 adet teslimatı Hatayın başarılı firmalarından RAM-TAŞ Lojistik e yapıldı.

Diğer Haberler

Şehrimizde faaliyetini sürdüren ve ATP mevzuatına uygun FRC sertifikalı üretimleri ile son kullanıcının ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun çözümü sunmayı ilke edinen frigorifik treyler üreticisi BRF Treyler, yurtdışı fuarları ile ihracata yoğunlaşarak yurtiçi pazarındaki dalgalanmaların etkisini en aza indirmeye çalışıyor.
Devamı
Küçük bir atölyede faaliyete başlayıp Hatay’a yeni bir marka kazandıran BRF Treyler, ürettiği ‘kayar perdeli frigorik treyler’ ile müşterilerine, indirme ve boşaltma yaparken daha hızlı hareket etme imkânı sağlıyor.
Devamı
Web sitemiz yenilenmiş arayüzü ile yayın hayatına başlamıştır.
Devamı